NETIGER
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

STRONY
INTERNETOWE

TWORZENIE STRON WWW

Strony www, które tworzymy nie stwarzają trudności podczas obsługi, są intuicyjne, a także zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Z naszą pomocą tworzenie i projektowanie stron www realizowane jest tak, jak tego oczekujesz. Projektowana jest witryna internetowa z oryginalną grafiką, którą można zarządzać bez fachowej technicznej wiedzy. Nasze projekty są nowoczesne, responsywne i dopasowane do potrzeb klienta, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

Pamiętaj, że tworzenie stron www to nasza specjalność i codzienna praca, dlatego ciągle doszkalamy i rozwijamy się w tym kierunku tak , aby strony www naszych klientów zwiększały ich zasięgi.

Tworzenie stron WWW to nasza specjalność. Zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i utrzymywaniem witryn internetowych, zawsze zgodnie z potrzebami klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na tworzenie stron WWW dla osób prywatnych, firm oraz przedsiębiorstw.

1

ZAPOZNANIE Z PROJEKTEM

Indywidualne podejście do każdego projektu - każda strona tworzona jest z myślą o potrzebach i celach biznesowych klienta.

2

PROJEKT GRAFICZNY

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie spersonalizowany projekt graficzny, który będzie zgodny z wizją Twojego biznesu lub profilu osobistego.

3

PROGRAMOWANIE

Nasz zespół programistów zaprojektuje i wdroży funkcjonalną stronę, która będzie łatwa w obsłudze i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych.

4

POPRAWKI

Gdy strona jest gotowa przesyłamy Ci link do wglądu wersji online. Strona jest w pełni funkcjonalna, więc możesz dokładnie przetestować jej działanie i zgłosić ewentualne poprawki.

5

URUCHOMIANIE STRONY

Uruchomiamy stronę na  serwerze. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, pomożemy Ci wyborze oraz zakupie najlepszej platformy hostingowej .

6

WDROŻENIE

Przekażemy Ci dostępy do panelu administracyjnego oraz niezbędną wiedzę do obsługi witryny. Zyskasz możliwość samodzielnego zarządzania zawartością strony internetowej.

7

GWARANCJA

Od momentu uruchomienia strony otrzymujesz 2-letnią gwarancję, która obejmuje bezpłatne poprawki błędów, nie zauważonych podczas testów strony (błędy będące naszym niedopatrzeniem w procesie produkcji).

DOSTOSOWANIE
Strony są projektowane w sposób responsywny, aby automatycznie dostosowywać się do różnych rozmiarów ekranów, na których są wyświetlane.
WIDOCZNOŚĆ
Strony są optymalizowane pod kątem SEO. Zapewnia to widoczność w wyszukiwarkach Witryny są w pełni przygotowane do pozycjonowania.
OBSŁUGA
Wszystkie zmiany będziesz mógł wprowadzać samodzielnie. Otrzymasz również instrukcję do zarządzania stroną. Czasami trzeba reagować bardzo szybko na potrzeby rynku.
SZYBKOŚĆ
Strony ładują się błyskawicznie, nawet na słabym zasięgu w telefonach komórkowych.
BEZPIECZEŃSTWO
Strony są zabezpieczone i odporne na niepożądane ataki, z pełnym wsparciem 24/7.
GWARANCJA
Otrzymujesz 2 letnią gwarancję, która obejmuje poprawki błędów.
FORMALNOŚCI
PROJEKT
FINALIZACJA
KROK 1
Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą w zakresie tworzenia stron internetowych lub sklepów internetowych, pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami. Weryfikujemy Twoje oczekiwania, przedstawiamy końcową cenę. Podpisujemy umowę i rozliczamy 30% zaliczki.
KROK 2
Po omówieniu i zaakceptowaniu przez Ciebie naszej propozycji, przystępujemy do realizacji zlecenia. Tworzymy dla Ciebie stronę internetową lub sklep internetowy, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.
KROK 3
Po zakończeniu projektowania strony internetowej lub sklepu internetowego, przystępujemy do jej podłączenia. Nasz zespół specjalistów zajmie się tym, aby Twoja strona działała bez problemów na wybranej przez Ciebie platformie hostingowej. Rozliczamy pozostałe 70% wartości wynagrodzenia.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Zaplanujmy Twój nowy projekt.

Czekamy na pytania !

OSTATNIE REALIZACJE STRON WWW

RZASA-ATELIER

Biuro architektury wnętrz

ZOBACZ
SWJERZYMED

Prywatne centrum medyczne

ZOBACZ