NETIGER
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

SKLEPY
INTERNETOWE

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Obecnie niezwykle popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka potrzebuje mieć sklep online, gdyż to właśnie w sieci dokonywanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeśli nowoczesna marka chce dotrzeć z produktami do grupy docelowej, musi być obecna w internecie.

Projektujemy sklepy online przy użyciu nowych technologii. Oferujemy proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w działalności internetowej. Projektowane przez nas internetowe sklepy są proste w zarządzaniu, a nabywcy z łatwością mogą w nich znaleźć produkty, których poszukują.

Sklepy internetowe to nasza specjalność. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy oferują kompleksowe usługi związane z projektowaniem, budowaniem i utrzymywaniem sklepów internetowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na tworzenie sklepów internetowych dla osób prywatnych, firm oraz przedsiębiorstw.

1

ZAPOZNANIE Z PROJEKTEM

Indywidualne podejście do każdego projektu - każda strona tworzona jest z myślą o potrzebach i celach biznesowych klienta.

2

PROJEKT GRAFICZNY

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie spersonalizowany projekt graficzny, który będzie zgodny z wizją Twojego biznesu.

3

PROGRAMOWANIE

Nasz zespół programistów zaprojektuje i wdroży funkcjonalny sklep internetowy, który będzie intuicyjny dla klienta i zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych.

4

POPRAWKI

Gdy strona jest gotowa przesyłamy Ci link do wglądu wersji online. Strona jest w pełni funkcjonalna, więc możesz dokładnie przetestować jej działanie i zgłosić ewentualne poprawki.

5

URUCHOMIANIE STRONY

Uruchomiamy stronę na  serwerze. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, pomożemy Ci wyborze oraz zakupie najlepszej platformy hostingowej .

6

WDROŻENIE

Przekażemy Ci dostępy do panelu administracyjnego oraz niezbędną wiedzę do obsługi witryny. Zyskasz możliwość samodzielnego zarządzania zawartością Twojego sklepu internetowego.

7

GWARANCJA

Od momentu uruchomienia strony otrzymujesz 2-letnią gwarancję, która obejmuje bezpłatne poprawki błędów, nie zauważonych podczas testów strony (błędy będące naszym niedopatrzeniem w procesie produkcji).

DOSTOSOWANIE
Strony są projektowane w sposób responsywny, aby automatycznie dostosowywać się do różnych rozmiarów ekranów, na których są wyświetlane.
WIDOCZNOŚĆ
Strony są optymalizowane pod kątem SEO. Zapewnia to widoczność w wyszukiwarkach Witryny są w pełni przygotowane do pozycjonowania.
OBSŁUGA
Wszystkie zmiany będziesz mógł wprowadzać samodzielnie. Otrzymasz również instrukcję do zarządzania stroną. Czasami trzeba reagować bardzo szybko na potrzeby rynku.
SZYBKOŚĆ
Strony ładują się błyskawicznie, nawet na słabym zasięgu w telefonach komórkowych.
BEZPIECZEŃSTWO
Strony są zabezpieczone i odporne na niepożądane ataki, z pełnym wsparciem 24/7.
GWARANCJA
Otrzymujesz 2 letnią gwarancję, która obejmuje poprawki błędów.
FORMALNOŚCI
PROJEKT
FINALIZACJA
KROK 1
Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą w zakresie tworzenia stron internetowych lub sklepów internetowych, pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami. Weryfikujemy Twoje oczekiwania, przedstawiamy końcową cenę. Podpisujemy umowę i rozliczamy 30% zaliczki.
KROK 2
Po omówieniu i zaakceptowaniu przez Ciebie naszej propozycji, przystępujemy do realizacji zlecenia. Tworzymy dla Ciebie stronę internetową lub sklep internetowy, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.
KROK 3
Po zakończeniu projektowania strony internetowej lub sklepu internetowego, przystępujemy do jej podłączenia. Nasz zespół specjalistów zajmie się tym, aby Twoja strona działała bez problemów na wybranej przez Ciebie platformie hostingowej. Rozliczamy pozostałe 70% wartości wynagrodzenia.

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Zaplanujmy Twój sklep internetowy.

Czekamy na pytania !

OSTATNIE REALIZACJE SKLEPÓW

MOLEKULY-ZDROWIA

Sklep z suplementami diety

ZOBACZ
BEAUTYMYWAY

Sklep z kosmetykami

ZOBACZ