NETIGER
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

PROJEKTOWANIE
UI / UX

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

UX (User Experience) i UI (User Interface) to dwa pojęcia, które zawsze powinny iść w parze, gdy tworzymy stronę internetową, aplikację mobilną lub jakikolwiek inny interfejs użytkownika. UX odnosi się do sposobu, w jaki użytkownik odbiera naszą stronę lub aplikację. Chodzi tu o to, czy użytkownik czuje się zadowolony i komfortowo podczas korzystania z naszej platformy. UI z kolei dotyczy samego interfejsu – wyglądu, kolorów, czcionek, układu elementów i innych takich aspektów. UX i UI są bardzo ważne, ponieważ są to czynniki, które decydują, czy użytkownik będzie chciał korzystać z naszej strony lub aplikacji. Dlatego tak ważne jest, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownikowi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na projektowanie stron internetowych dla osób prywatnych, firm oraz przedsiębiorstw.

1

ZAPOZNANIE Z PROJEKTEM

Indywidualne podejście do każdego projektu - każdy projekt graficzny, UX/ UI czy logo tworzone jest z myślą o potrzebach i celach biznesowych klienta.
2

AUDYT

Przeprowadzamy audyty UX, które pozwalają na ocenę istniejącej strony lub aplikacji pod kątem funkcjonalności, użyteczności oraz estetyki. Na podstawie wyników audytu proponujemy rozwiązania, które pozwolą na poprawę UX i UI.
3

OKREŚLENIE KIERUNKU

Wgląd w każdy etap projektu - począwszy od badań i wywiadów potrzebnych do stworzenia strony, poprzez moodboardy, prototypy (wireframe), kompozycje zawierające kolory i proponowaną typografię, aż po samą adaptację projektu. 

4

BRANDING / REBRANDING

Otwierasz nową firmę i potrzebujesz logo? A może czas odświeżyć istniejące grafiki i tym samym stworzyć unikalną tożsamość dla Twojego produktu, usługi lub firmy, która pozwoli odróżnić ją od konkurencji i budować pozytywny wizerunek w oczach klientów. Nie ma problemu, bardzo chętnie zbudujemy dla Ciebie tożsamość Twojej marki dzięki odpowiednio zaprojektowanej strategii brandingowej. Jeśli aktualne materiały, które posiadasz Cię satyfakcjonują - pomijamy ten krok. 

5

PROJEKTOWANIE

Kolejnym krokiem jest projektowanie interfejsu, czyli stworzenie wizualnej reprezentacji produktu. W tym etapie należy zwrócić uwagę na takie elementy jak kolorystyka, układ elementów, typografia oraz ikony. Ważne jest, aby interfejs był spójny, łatwy do zrozumienia i dostosowany do potrzeb użytkownika. Na początek wysyłamy tzw. wireframe czyli układ strony w szarościach, bez zdjęć i kolorowych materiałów. Jeżeli wspólnie uznamy, że układ jest zaakcceptowany - przesyłamy wersją w kolorze. 

6

POPRAWKI

Poprawki mogą być wprowadzane na różnych etapach projektowania interfejsu użytkownika. Może to być etap projektowania wstępnego, w trakcie którego projektant dokonuje korekt i modyfikacji zgodnie z uwagami klienta. Poprawki mogą dotyczyć projektu układu strony a także jej kolorystyki w późniejszym etapie. 

7

WDROŻENIE PROJEKTU

Wdrożenie projektu strony internetowej jest jednym z najważniejszych etapów w procesie projektowania witryny. Wdrażanie projektu to proces przekształcania zaprojektowanej strony internetowej w wersję, która jest gotowa do użytkowania przez klientów.
RESEARCH
Indywidualnie podchodzimy do każdego zagadnienia. Pomagamy określić jakie kroki należy podjąć dla jak najlepszego efektu.
PROJEKT
W jasny i przejrzysty sposób przedstawiamy nasze pomysły. Kreatywność to nasze drugie imię.
SPÓJNOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ
Planujemy całkowity proces projektowy dla uzyskania pełnej tożsamości wizualnej marki.
FORMALNOŚCI
PROJEKT
FINALIZACJA
KROK 1
Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą w zakresie tworzenia stron internetowych lub sklepów internetowych, pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami. Weryfikujemy Twoje oczekiwania, przedstawiamy końcową cenę. Podpisujemy umowę i rozliczamy 30% zaliczki.
KROK 2
Po omówieniu i zaakceptowaniu przez Ciebie naszej propozycji, przystępujemy do realizacji zlecenia. Tworzymy dla Ciebie stronę internetową lub sklep internetowy, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.
KROK 3
Po zakończeniu projektowania strony internetowej lub sklepu internetowego, przystępujemy do jej podłączenia. Nasz zespół specjalistów zajmie się tym, aby Twoja strona działała bez problemów na wybranej przez Ciebie platformie hostingowej. Rozliczamy pozostałe 70% wartości wynagrodzenia.

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Zaplanujmy Twój projekt.

Czekamy na pytania !